Vyhledávání

Získej přehled o akcích v předstihu a VIP slevu každý měsíc na svůj mail…
Email

 Navštivte také:


Jak nakupovat

Platba a doručení

Způsob platby:


  •    Hotovost
  •    Platební karta 

Způsob doručení:

  •    Česká pošta 140,- Kč ( pouze platba hotově)
  •    Doručení přepravní službou DPD Private s místem dodání v ČR, cena 99,- Kč.

O doručení vás budou kontaktova SMSkou nebo emailem. Dozvíte se z nich jednohodinové rozmezí, kdy kurýra očekávat i přístupové údaje do webové aplikace DPD Kurýr. V ní uvidíte, jak se kurýr blíží, a kolik adres ho od vás dělí. Aplikace DPD Kurýr na www.dpdkuryr.cz vám umožní: změnit adresu nebo termínu doručení, přidat záložní adresu (tam se kurýr vydá, když vás nezastihne na té původní), zvolit osobní odběr ve výdejním místě Pickup, ve větších městech si vybrat dobu doručení, poslat kurýrovi zprávu. Pokud jste si vybrali platbu dobírkou, kurýrovi zaplatíte při přebírání balíčku v hotovosti nebo kartou.

Cestu balíčku sledujte na www.dpd.cz. O průběhu doručování si přečtěte více na www.dorucujemeradost.cz


  •     Osobní převzetí v prodejně Kravaťák.cz - Vinohradská 114, Praha 3 - zdarma
Dodací lhůta je do 5 pracovních dní

Výměna zboží:

- V případě potřeby Vám nepoužité a nepoškozené zboží po předcházející telefonické domluvě na tel. 776 466 616 rádi vyměníme.
- Zboží nám zašlete jako doporučení balík na adresu: Kravaťák, Vinohradská 114, 130 00, Praha 3 včetně kopie dokladu o zaplacení.
- Bude-li zboží bez zjevných známek jakéhokoli opotřebené a poškození, obratem Vám zašleme požadovanou velikost či barvu.
- Náklady na poštovné s výměnou zboží hradí zákazník.

Vrácení zboží:

- Veškeré zboží zakoupené v našem outletu kravaty-kosile.eu můžete vrátit do 14 dnů od převzetí.
- Zboží nám zašlete jako doporučení balík na adresu: Kravaťák, Vinohradská 114, 130 00, Praha 3 včetně kopie dokladu o zaplacení.
- Bude-li zboží bez zjevných známek jakéhokoli opotřebené a poškození, přijmeme zboží zpět.

Podmínky pro vrácení peněz:
- Při splnění víše uvedených podmínek pro vrácení zboží Vám peníze za zboží zašleme bankovním převodem, proto je nutné připojit informaci o bankovním spojení  a to nejpozději do 10 pracovních dnů po fyzickém obdržení zboží. V případě nesplnění některých podmínek nelze akceptovat odstoupení od spotřebitelské smlouvy a zboží bude zasláno zpět na náklady příjemce.


Firma Adéla Holická - provozovatel elektronického obchodu Kravatak.cz a webových stránek www.kravatak.cz, si je vědoma skutečnosti, že při své činnosti zpracovává informace, které mají, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů, charakter osobních údajů. Firma Adéla Holická prohlašuje, že si je vědoma důležitosti ochrany takových údajů a dodržování všech zákonných a etických pravidel souvisejících s jejich zpracováním považuje za významnou povinnost vůči svým zákazníkům. Firma disponuje mnohými operačními funkcemi pro ochranu důvěrných a osobních informací.

Firma Adéla Holická při své činnosti neposkytuje ani neprodává osobní informace o svých klientech třetím osobám, neshromažďuje, ani nezpracovává citlivé údaje o registrovaných uživatelích, především osobní údaje o národnostním, rasovém, nebo etnickém původu, politických postojích, členství v odborových organizacích, náboženském a filozofickém přesvědčení, trestné činnosti, zdravotním stavu a sexuálním životě.

Neregistrovaní uživatelé

Příchodem na stránku se některé informace, jako například odkazující stránka nebo Vaše IP adresa, země, zapisují automaticky jako součást operací probíhajících na našich stránkách. Pro využití některých speciálních produktů, služeb, nebo pro účast v soutěžích může firma Adéla Holická požadovat poskytnutí informací v on-line dotaznících. Také Vám může nabízet účast v průzkumu, nebo jiných on-line aktivitách. Poskytnutí informací v on-line dotaznících je vždy dobrovolné, tzn. nemusíte tyto informace poskytnout. V takovém případě se však některé produkty a služby stávají pro Vás nedostupné.

Registrovaní uživatelé

Vzhledem k tomu, že společnost je vázána závazky vyplývajícími ze smluvních vztahů s jejími partnery, stejně jako s některými technickými omezeními vyplývajících z charakteru nabízených služeb a produktů, jsou nadstandardní služby a funkce na webových stánkách www.kravatak.cz jen registrovaným uživatelům. Registrovaným uživatelem se stává každý, kdo provede svou registraci vyplněním registračních údajů v příslušném formuláři na dostupné www.kravatak.cz  . Registrace je dobrovolná a bezplatná a nevyplývají z ní žádné závazky s výjimkou povinnosti respektovat obchodní podmínky společnosti a pravidla pro manipulaci s materiály chráněnými autorskými zákony. Registrovaný uživatel poskytuje společnosti také své osobní údaje ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů, především své jméno, příjmení, adresu, telefonní číslo, adresu elektronické pošty a další doplňující údaje. Pro shromažďování a zpracování takových údajů vyžaduje zákon souhlas osoby, která tyto údaje o sobě poskytuje, proto je udělení tohoto souhlasu společnosti nevyhnutelnou podmínkou pro dokončení registrace. Souhlas se shromažďováním a zpracováváním osobních údajů ve smyslu uvedeného zákona dává osoba společnosti bez omezení rozsahu, a to na dobu neurčitou. Souhlas může osoba kdykoliv odvolat. Společnost je v takovém případě povinna nakládat se všemi zpracovanými osobními údaji podle znění uvedeného zákona. Odvoláním souhlasu však ztrácíte přístup k nadstandardním službám. Souhlas uděluje osoba společnosti k obchodním a marketingovým účelům a to na neomezenou dobu.

Použití informací

Požadované informace obsahují kontaktní údaje (jméno, příjmení a dodací adresu) a demografické údaje (pohlaví, věk, pozice ve firmě). Kontaktní údaje jsou používány k zasílání nejnovějších materiálů a katalogů. Ostatní informace z registrace jsou používány na tvorbu personalizovaného obsahu a služeb na stránce. Firma Adéla Holická také profiluje Vaše aktivity na stránce, z důvodu nastavení Vašeho osobního účtu a přizpůsobení služeb a nabídek Vašim požadavkům a zájmům.

Newsletter

Požádáním o zasílání newsletteru poskytujete Vaši e-mailovou adresu. Firma Adéla Holická využije Vaši e-mailovou adresu výhradně pro účely zasílání informací o svých službách, nabídkách a speciálních výhodách.

E-mail

Firma Adéla Holická neprodává ani neposkytuje seznam e-mailů třetím osobám. Firma Adéla Holická Vám může poslat e-mailem oznámení o Vaší poslední objednávce nebo o našich speciálních nabídkách a speciálních výhodách. Tyto informace budou odeslány na e-mail, který je uveden v registračním formuláři.

 

Zpět

Home | Obchodní podmínky | Reklamace
Help line:608 968 998 | Telefon:776 466 616 | Email: objednavky@kravatak.cz
Created by Redenge - system Redenge e-shop