Vyhledávání

Získej přehled o akcích v předstihu a VIP slevu každý měsíc na svůj mail…
Email

 Navštivte také:


ETERNA

Eterna - jednička mezi pánskými nežehlivými košilemi

Pánské košile německé značky Eterna patří z hlediska kvality k absolutní špičce mezi evropskými výrobci košilí. Důraz je kladen zejména na prvotřídní zpracování materiálu - košile není třeba žehlit, při nošení se nemačkají a díky tomu dobře vypadají. Vlákna jsou vyrobena ze 100% švýcarské bavlny (100% Swiss-cotton), košile vydrží v perfektním stavu i několik let.


  

Košile řady Comfort Fit jsou košile v klasickém rovném střihu – košile nejsou v pasu zúžené. Typově se hodí ke všem typům postav a kravat. Košile Comfort Fit jsou velmi pohodlné a vyrábí se ve variantách s krátkým rukávem

Košile řady Eterna Modern Fit jsou košile v mírně proštíhleném střihu. Košile jsou v pase zúžené o přibližně 5% z obvodu standardního střihu. Nejlépe padnou k vyšším a štíhlejším postavám, velmi dobře také ladí s úzkými kravatami. Modern Fit je střihem, který se více řídí aktuálními módními trendy, často se nosí bez obleku.


Košile řady Eterna Slim Fit v módním extra proštíhleném střihu s dlouhým rukávem o délce 67 cm. Tato moderní a elegantní řada se hodí typově k vyšším a štíhlejším postavám a je oblíbená zejména mezi mladou generaci.


Košile Eterna jsou vyrobeny ze 100% švýcarské nežehlivé bavlny s antipachovou úpravou. Košile se během nošení nekrčí, nemačká a sama se dožehluje za pomoci tělesného tepla. Materiál vydrží v perfektním stavu i několik let.

 

Všechny novinky »


Home | Obchodní podmínky | Reklamace
Help line:608 968 998 | Telefon:776 466 616 | Email: objednavky@kravatak.cz
Created by Redenge - system Redenge e-shop